Hizmet Düzeyi Anlaşması

Ağımızdaki kısıtlamaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Önemli Kullanım Anlaşmaları

Ahost Bilişim, dünya genelindeki müşterilere web barındırma hizmeti sunmaktadır ve her bir müşteriyi korumak ve mevcut en iyi hizmetleri sunmakla yükümlüyüz. Ahost Bilişim şirketinin tüm müşterileri aşağıdaki hizmet şartlarına tabidir:

Tazminat Politikası

Tüm Ahost Bilişim hizmetlerini ve tesislerini kendi sorumluluğunuzdadır kullanmayı kabul edersiniz. Ahost Bilişim, özellikle satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk ile ilgili tüm garantileri reddetti. Hiçbir durumda Ahost Bilişim, herhangi bir kayıp ya da veri kaybından ya da bunlarla sınırlı olmaksızın özel, tesadüfi, sonuç olarak ortaya çıkan ya da diğer hasarlardan kaynaklanan diğer ticari zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Müşteri, Ahost Bilişim şirketine, onun temsilcilerine, müşterilerine, memurlarına ve yetkililere karşı makul avukat ücretleri de dahil olmak üzere tüm talepler, yükümlülükler, kayıplar, masraflar ve hasarlardan Ahost Bilişim 'yi savunacak, tazmin edecek, muhafaza edecek ve tutacaklarını kabul ve taahhüt eder. Gerçekleştirilen veya gerçekleştirilen herhangi bir hizmetten ya da müşteri, acenteler, çalışanlar ya da atanlar tarafından satılan herhangi bir üründen kaynaklanabilecek ya da bu hizmetlerden kaynaklanabilecek herhangi bir garanti vermez. Müşteri, Ahost Bilişim sunucusu ile bağlantılı olarak satılan veya başka bir şekilde dağıtılan herhangi bir ürün veya ürün nedeniyle yaralanma nedeniyle doğan yükümlülüklere karşı Ahost Bilişim 'yi savunmaya, tazmin etmeye ve tutmaya devam etmeyi kabul eder.

Ahost Bilişim, müşterilerinin çıkarları için kendi sunucularında barındırılan herhangi bir siteye müdahale etme hakkını saklı tutar. Müşteri tarafından Ahost Bilişim sunucusundan müşteriye satılan arızalı ürünleri ihlal eden veya üçüncü bir şahsın mülkiyet haklarını ihlal ettiği iddia edilen herhangi bir materyal. Bu politikayı ihlal edenlerin tek yetkili, Ahost Bilişim olacaktır.

Fatura

Şu anda, plana bağlı olarak aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık faturalar koyuyoruz. İlk 30 gününüzde memnun kalmazsanız size tam bir geri ödeme yapmaktan memnuniyet duyarız (bazı özel teklifler için para iadesi garantili gün çeşitlidir ve Alan Adı kayıt ücreti geri ödenemez).

Copyright © 2014 - 2019 - Ahost Bilişim - Tüm Hakları Saklıdır.

LiveZilla Live Chat Software